KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 14974015
nr 1497 4015
Charles Auffret
(1929-2001), Frankrike
Rödkrita, Signerad, oramad. Bildmått: 26x48 cm
Charles Auffret, fransk konstnär född 1929, död 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:33:58
17/10 22:17:47
100 kr
24/10 18:43:44